Apex Biotech Ltd.

Idealna obsługa produktów

Ekstrakt z borówki

Ekstrakt z borówki

Nazwa produktu: Borówki wyciąg Nazwa łacińska: Vaccinium myrtillus, Vaccinnium vitis-idaeal Części używane: owoce Specyfikacja: Odmian Antocyjanidyny: 5 ~ 30% (HPLC/UV), Antocyjany: 5 ~ 25% (HPLC/UV), Antocyjanozydy 36% HPLC Metoda badania: /HPLC UV-VIS Wygląd: Proszek fioletowy CAS #: 84082-34-8

Products Details

Apex Biotech Ltd. jest jednym z wiodących producentów ekstrakt MENACHINON Chiny, wyposażone w profesjonalne fabryczne, Zapraszamy do hurtowych tanie MENACHINON wyodrębnić z nami.

Krótkie wprowadzenie

Borówki, krewny z żurawiny, huckleberry i borówki amerykańskiej, jest rośliną z jasne zielone liście i kwiaty w kształcie dzwonu, która rośnie dziko, przede wszystkim w północnej Europie.
Borówki wygląda bardzo czernicy, ale jego ciało jest ciemniejszy--gdzieś między deep purple i crimson--i jej smak jest tarter, mówi Steve Foster, fotograf roślin, który napisał lub napisany wspólnie 17field i Poradniki na roślin leczniczych i ziół, najbardziej niedawno National Geographic's Guide do ziół leczniczych.
Głębię koloru cielistego Borówka jest spowodowane przez te Antocyjanozydy--również w ciemnych jagód w różnym stopniu. Owoc ma również środki przeciwdrobnoustrojowe garbniki, które znajdują się w fioletowy winogron i ciemne herbat.

Nazwa produktu: Borówki wyciąg
Nazwy zwyczajowe: Borówka Amerykańska, Europejska blueberry, whortleberry, huckleberry
Nazwa łacińska: Vaccinium myrtillus, Vaccinnium vitis-idaeal
Części używane: owoce
Specyfikacja:
Odmian Antocyjanidyny: 5 ~ 30% (HPLC/UV),
Antocyjany: 5 ~ 25% (HPLC/UV),
Antocyjanozydy 36% HPLC
Metoda badania: /HPLC UV-VIS
Wygląd: Proszek fioletowy
CAS #: 84082-34-8

Korzyści ekstraktu MENACHINON
1. borówki wyciąg poprawia krążenie do oczu i zmęczenie oczu i wzroku.
Ekstrakt z borówki jest korzyści w leczeniu zaburzeń krążenia, żylaki i inne problemy żylne i tętnicze;
2. Borówka zachowuje przed noc misji jako pomoc do widzenie w nocy. Borówka działa poprzez poprawę mikrokrążenia i regenerację siatkówki fioletowy, substancji wymagane dla dobry wzrok;
3. Borówka jest również używany w połączeniu z naczyń i krwi zaburzenia i pokazuje pozytywne efekty podczas leczenia żylaków, zakrzepica i dławicy piersiowej;
4. Borówka zastosowano w wsparcie dla jaskra, zwyrodnienie plamki żółtej, zmęczenie oczu, słaba widoczność w nocy i krótkowzroczność.

Aplikacja MENACHINON ekstraktu
1. czynnych
2. funkjonalne jako kapsułki lub tabletki
3. zdrowe produkty

Pakowania : Przez 25kgs/bęben, wewnętrzny przez podwójną plastikową torebkę.
Pamięci masowej : Przechowywać w chłodnym i suchym pojemniku szczelnie zamkniętym, trzymać z dala od wilgoci i silne światło/ciepła.
Okres ważności : Dwa lata w przypadku dobrze sytuacji magazynowania.

Hot Tags: borówki wyciąg, Chiny, producenci, fabryki, hurtownia, Tanie
Produkty powiązane
Zapytanie
Zapytanie
Skontaktuj się z nami
Adres: Nr 6 4 Zhangba Rd., Xi'an Hi-Tech strefy, Xi'an 710077, Chiny.
Telefon: +86 (29) 8860 1330
Faks: +86(29) 8860 9131
Adres e-mail:info@apex-bio.com
Strona główna | O nas | Idealna obsługa produktów | Aktualności | Wiedza, umiejętności | Kontrola jakości | Skontaktuj się z nami | Telefon komórkowy | XML | Główna Strona