Apex Biotech Ltd.

Idealna obsługa produktów

Ekstrakt z guarany, ekstrakt z nasion guarany

Ekstrakt z guarany, ekstrakt z nasion guarany

Krótkie wprowadzenie Guarana wyciąg, zwykle jasny brązowy proszek, jest rozpuszczalne w wodzie. Ekstrakt jest często używany, wymieszać z wodą lub soku. Możesz ' ll znaleźć guarana proszek kluczowym składnikiem napojów energetycznych popularne, takie jak gwiazda rocka, kult i Sobe i pigułki energii. Wyciąg proszku jest również...

Products Details

Krótkie wprowadzenie
Ekstrakt z guarany, zwykle jasny brązowy proszek, jest rozpuszczalne w wodzie. Ekstrakt jest często używany, wymieszać z wodą lub soku. Hasłami #39; ll znaleźć guarana proszek kluczowym składnikiem napojów energetycznych popularne, takie jak gwiazda rocka, kult i Sobe i pigułki energii. Wyciąg proszku jest również przyprawa do otherfood elementów, takich jak guma do żucia, czekolada, Lody i napoje alkoholowe. Sklepach suplementów carryherbal sprzedają zazwyczaj guarana proszek. Jako środek pobudzający guarana redukuje zmęczenie, wyostrza postrzeganie, zmniejsza apetyt i łagodzi skutków napięcia i kaca mięśni.

Produktu nazwa: naturalny ekstrakt z guarany

Wygląd: brązowy drobny proszek

Dane techniczne: Kofeina 10% - 20%, 10:1, 20:1

Wzór cząsteczkowy: C8H10N4O2

CAS No.:58-08-2

Używane części rośliny: owoców lub nasion

Korzyści zdrowotne wynikające zEkstrakt z guarany

1.Cognition:

Ekstrakt z guarany, proszek wykazały Monituj wyniki pod względem pozytywne skutki w Poznaniu. Wysoka zawartość sprzyja koncentracji uwagi i zmniejsza zmęczenie. Zwolennicy ekstrakt z nasion guarany są zdania, że uwalnia się powoli, zapewniając w ten sposób stymulujący wpływ na dłuższy okres.

2.digestion:

Ekstrakt z guarany proszek służy do zwalczania problemów trawiennych, szczególnie nieregularne wypróżnienia. Taniny obecne w tej pomocy ekstrakt w prawidłowe trawienie pokarmu i leczenia biegunki. Jednak nie należy używać ekstrakt z guarany często na zmniejszenie problemów trawiennych, jak może się w dłuższej perspektywie miejsce.

3. weight Loss:

Ekstrakt z guarany zmniejsza apetyt i apetyt na jedzenie, stymulując procesy metaboliczne organizmu. W związku z tym pomaga w spalaniu nagromadzonych tłuszczów i lipidów, jako źródło energii dla komórek i tkanek.

4. bólu:

Tradycyjnie, guarana Wyciąg proszku jest stosowany jako leczenie na migrenowe bóle głowy, reumatyzm i

bóle menstruacyjne.

Aplikacji ekstraktu z guarany
1. składniki suplementu diety
2. funkjonalne jako kapsułki lub tabletki
3. zdrowe produkty

Informacje technicznePakowanie:Przez 25kgs/bęben, wewnętrzny przez podwójną plastikową torebkę.

Pamięci masowej:Przechowywane w chłodnym andamp; dobrze zamknięty pojemnik w suchym miejscu, z dala od wilgoci i silne światło/ciepła.
Okres ważności: Dwa lata w przypadku dobrze sytuacji magazynowania.


Hot Tags: Nasiona guarany, ekstrakt z guarany wyodrębnić, Chiny, producenci, fabryki, hurt, tanio
Produkty powiązane
Zapytanie
Zapytanie
Skontaktuj się z nami
Adres: Nr 6 4 Zhangba Rd., Xi'an Hi-Tech strefy, Xi'an 710077, Chiny.
Telefon: +86 (29) 8860 1330
Faks: +86(29) 8860 9131
Adres e-mail:info@apex-bio.com
Strona główna | O nas | Idealna obsługa produktów | Aktualności | Wiedza, umiejętności | Kontrola jakości | Skontaktuj się z nami | Telefon komórkowy | XML | Główna Strona