Apex Biotech Ltd.

Idealna obsługa produktów

Knowledge

Wyciąg z cynamonu

Source: | Updated: Sep 02, 2016

Wyciąg z cynamonu jest bardziej skoncentrowane źródło smak niż mielonego cynamonu. Podobnie jak ekstrakt waniliowy, wykonana jest przez moczenie kory cynamonu w alkoholu i wtedy napinanie się wszelkie pozostałe bryły. Mimo, że producenci nie są zobowiązani do listy rodzaju cynamonu, używane w produktach, większość ekstrakty komercyjnie produkowanych w Stanach Zjednoczonych pochodzą z cynamonem cassia. Wyciąg z cynamonu ma długi okres przydatności do spożycia, gdy jest on przechowywany w chłodnym, suchym miejscu. Wyciąg z cynamonu nie powinno być mylone z cynamonu oleju, który jest uzyskiwany bezpośrednio z kory i to o wiele bardziej skoncentrowane smaku.

Potencjalne korzyści

W ostatnich latach społeczność naukową przyniosła wiele emocji dotyczących wpływu cynamon na kontroli cukru we krwi. 2011 badania opublikowane w "Journal of leczniczych żywności" stwierdził, że zarówno mielonego cynamonu i wyciąg z cynamonu były skuteczne w obniżaniu czczo poziom glukozy we krwi u osób z cukrzycą typu 2 lub pre-cukrzyca. 2012 badania opublikowane w "Journal z Academy z żywienia i dietetyki" stwierdził, że mielony cynamon promowane bardziej kontrolowany reakcja glukozy we krwi po jedzeniu, podczas gdy 2006 badania opublikowane w "European Journal of Clinical Investigation" znaleziono, że wyciąg z cynamonu przyczyniły się do zmniejszenia poziomu glukozy we krwi u chorych na cukrzycę z kontroli glikemii ubogich. Pomimo obiecującego dowodów jednak dalsze badania są potrzebne wiedzieć jakie i ile cynamon jest najbardziej korzystne.

Inne zagadnienia


Podczas mieszania łyżeczką cynamonu ekstraktu do miski płatków owsianych najprawdopodobniej poprawi Twoje zdrowie, zużywa zbyt dużo cynamon może nałożyć zagrożeń dla zdrowia. Cynamon Cassia zawiera kumaryny, związek, który może spowodować uszkodzenie wątroby w dużych dawkach. Kumaryna jest również działanie przeciwkrzepliwe, co oznacza, że jedzenie dużych ilości cynamon cassia może hamować zdolność krzepnięcia, gdy jest to konieczne - szczególnie dla tych, które już leki przeciwzakrzepowe takie jak warfaryna Twój krwi. Chociaż tu jest brak maksimum ustanowione bezpieczne dawki dla cynamonu, przeciętny człowiek zdrowy można bezpiecznie spożywać jak najwięcej 6 gramów cynamonu dziennie przez okres do sześciu tygodni, zgodnie z National Center for medycyny komplementarnej i alternatywnej.
Kobiety w ciąży i każdy, kto ma chorobę wątroby lub nerek powinieneś unikać dużych dawek cynamonu, według NYU Langone Medical Center. Jeśli jesteś zainteresowany spożywania cynamon na jego potencjalne korzyści zdrowotne, zapytaj lekarza jakie w użyciu i ile można bezpiecznie spożywać.

Referencje

http://www.LIVESTRONG.com/article/505050-Cinnamon-Extract-vs-Ground-Cinnamon/

Zapytanie
Skontaktuj się z nami
Adres: Nr 6 4 Zhangba Rd., Xi'an Hi-Tech strefy, Xi'an 710077, Chiny.
Telefon: +86 (29) 8860 1330
Faks: +86(29) 8860 9131
Adres e-mail:info@apex-bio.com
Strona główna | O nas | Idealna obsługa produktów | Aktualności | Wiedza, umiejętności | Kontrola jakości | Skontaktuj się z nami | Telefon komórkowy | XML | Główna Strona