Apex Biotech Ltd.

Idealna obsługa produktów

Knowledge

Uzupełnienie Tribulus Terrestris ekstrakt badania naukowe

Source: | Updated: Aug 29, 2016

Tribulus terresstris ekstraktu, dojrzałe owoce zbierane na wiosnę, ciernie i zanieczyszczenia usunięte, suszone i wreszcie wyodrębnione.

Zawiera aktywny składnik: saponiny, semidrying oleju, peroksydazy, glikozyd żywicy, białka i nieorganiczną.

Specyfikacje, jakie dostarczamy jest: saponiny 40% - 90%, UV.

WprowadzenieTribulus Terrestris

Tribulus Terrestris jest ziół uprawianych w Chian, Afryki, Indii i części Europy Wschodniej i stosuje się jego zdolność do zwiększenia produkcji testosteronu. Różne raporty są podane dotyczące stopnia podniesienie testosteronu, począwszy od 30 do 50 procent. Jego wykorzystania pojawiających się w Ameryce Północnej ma koncentruje się na lekkoatletycznego mięśni i zwiększenie wydajności i medyczne problemy seksualne, zaburzenia erekcji i zmniejszyć popęd płciowy.

To pomaga Kobieti #39; s niskie libido

W badaniu przez Teheran, Iran projektują próbny referencyjnymi, bezpieczeństwo i skuteczność Tribulus terrestris u kobiet z popędu seksualnego pragnienie, zaburzenia podczas ich kobiety płodne years.67 popędu seksualnego pożądania zaburzenia losowo przydzielono do Tribulus terrestris ekstrakt (7,5 mg/dobę) lub placebo przez okres 4 tygodni. Pragnienie, pobudzenia, smarowania, Orgazm, zadowolenie i ból były mierzone wyjściowo i po 4 tygodniach po zakończeniu leczenia za pomocą kobiece indeksu funkcji seksualnych (FSFI). Pod koniec czwartego tygodnia pacjentów w grupie Tribulus terrestris doświadczyła znaczną poprawę w ich całkowita FSFI, pragnienie, pobudzenia, smarowania i satisfactionI. Częstość występowania działań niepożądanych była podobna w obu grupach.

Nie jest skuteczna u mężczyzn z zaburzeniami erekcji

Tribulus terrestris w porównaniu z placebo w leczeniu zaburzeń erekcji: prospektywne, randomizowane, podwójnie ślepej próby badanie. Może ActAs Urol Esp. 2014. Badanie to jest zrobione w Hiszpanii wybrana 30 zdrowych mężczyzn ove rthe 40 roku życia z zaburzeniami erekcji. Pacjenci zostali losowo przydzieleni do dwóch grup piętnaście osób. Study group otrzymała 800mg Tribulus terrestris, podzielone na dwie dawki dziennie trzydzieści dni i kontroli grupa otrzymała placebo podawany w taki sam sposób. W takiej dawce i interwał studiował Tribulus terrestris nie był bardziej skuteczny niż placebo na poprawę objawów erekcji zaburzenia lub surowicy całkowitego testosteronu.

Nasze Komentarze: dawkowanie w tym badaniu był 800 mg, nie ma żadnej wzmianki, czy to był wyciąg. Jest dawkowanie w badaniu na kobiety, jak już wspomniano kilka gramów dziennie.

Opakowanie wewnętrzne: Double-layer plastikowe torby.
Bębna zewnętrznego opakowania: Płyta pilśniowa
Wymiary: 350 x 530 mm
N.W.: 25kgs
G.W.: 28kgs

Apex jest manufacuture zTribulus Terrestris ekstrakt, produkcja jest 5 ton. Witamy kontakt dlaTribulus Terrestris ekstrakt/Tribulus TerrestrisSaponiny.


Kupić Tribulus Terrestris ekstrakt

Zapytanie
Skontaktuj się z nami
Adres: Nr 6 4 Zhangba Rd., Xi'an Hi-Tech strefy, Xi'an 710077, Chiny.
Telefon: +86 (29) 8860 1330
Faks: +86(29) 8860 9131
Adres e-mail:info@apex-bio.com
Strona główna | O nas | Idealna obsługa produktów | Aktualności | Wiedza, umiejętności | Kontrola jakości | Skontaktuj się z nami | Telefon komórkowy | XML | Główna Strona