Apex Biotech Ltd.

Idealna obsługa produktów

Ekstrakt z liści lotosu, wyciąg z Nuciferine, Nuciferine 2% - 98%

Ekstrakt z liści lotosu, wyciąg z Nuciferine, Nuciferine 2% - 98%

Krótkie wprowadzenie Lotus liści zawierają wysokie stężenia fitochemiczne, związki produkowane przez rośliny do obrony przed zakażenia bakteryjne i grzybicze. Substancje znajdujące się w ekstrakt z liści lotosu zawierają alkaloidy, flawonoidy i garbniki. Alkaloidów izochinolinowych w lotus...

Products Details

Krótkie wprowadzenie

Lotus liści zawierają wysokie stężenia fitochemiczne, związki produkowane przez rośliny do obrony przed zakażenia bakteryjne i grzybicze. Substancje znajdujące się w ekstrakt z liści lotosu zawierają alkaloidy, flawonoidy i garbniki. Alkaloidów izochinolinowych liści lotosu mają działanie uspokajające i przeciwskurczowe właściwości, które mogą pomóc niestrawność. Flawonoidy i garbniki są silne antyoksydanty, które zostały połączone z utratą masy ciała i krążenia.

Wyciąg z liści lotosu

Nazwa łacińska: Folium nelumbinis

Synonimy: Sacred lotus, indyjski Lotos, chiński maranta, egipska fasola

Aktywne składniki: nuciferine / flawonu

Specyfikacja: 2%; 20%

Typ produktu: Brązowy drobny proszek

Część roślin używane: owoce

Metoda Extract: Etanolu i wody

Korzyści zdrowotne wynikające z liści lotosu wyodrębnić

Nuciferine można promować rozkładu tłuszczu, moczopędne Tongbian w tym samym czasie, przekazać jelitowe leków i lipidów odtłuszczanie, usuwanie lato, ciepła i przeciwgorączkowy, mogą znacznie zmniejszyć stężenia trójglicerydów i cholesterolu zawartość glicerolu, rolę w regulacji zdrowia lipidów we krwi.

Wyciąg z liści lotosu jest stosowany w leczeniu lato akumulacji zespół i wilgoć ciepła; zawierają one również alkaloidy lotus z efektu hipotensyjnego. Liść lotosu stał się popularny na obniżenie stężenia lipidów we krwi i leczeniu stłuszczenia wątroby; często jest to połączone z cartages, która promuje krążenie krwi i obniża stężenie tłuszczów we krwi, w tym celu. Proszek ten jest odpowiedni dla medycyny: kontroli regulacji stężenia lipidów we krwi, kodeina i wykrztuśny, antykoagulant.

StosowanieWyciąg z liści lotosu

1. czynnych
2. Functionalfoodascapsulesorpills
3.Water-solublebeverages
4. zdrowych produktów

Skutki uboczne i bezpieczeństwa Ekstrakt liści lotosu

Kilka działań niepożądanych u ludzi zostały zgłoszone przez lotus. Lotos może powodować wzdęcia (gaz), zaparcia i inne podrażnienia przewodu pokarmowego. Należy unikać u pacjentów z żołądka, zaparcia i wzdęcia (obrzęk).

Teoretycznie lotus może ciśnienie krwi i ma ant arytmii (traktuje zaburzenia rytmu serca) i działanie antykoncepcyjne. Lotos może również zwiększać ryzyko krwawienia. Należy zachować ostrożność u pacjentów z zaburzeniami krzepnięcia lub biorąc agentów, które mogą zwiększać ryzyko krwawienia. Konieczne może być modyfikacja dawkowania.

PakowaniaPrzez 25kgs/bęben, wewnętrzny przez podwójną plastikową torebkę.
Pamięci masowejPrzechowywane w chłodnym andamp; dobrze zamknięty pojemnik w suchym miejscu, z dala od wilgoci i silne światło/ciepła.
Okres ważnościDwa lata w przypadku dobrze sytuacji magazynowania.

Hot Tags: Ekstrakt z liści lotosu, wyciąg z Nuciferine, Nuciferine 2% - 98%, Chiny, producenci, fabryki, hurt, Tanie
Produkty powiązane
Zapytanie
Zapytanie
Skontaktuj się z nami
Adres: Nr 6 4 Zhangba Rd., Xi'an Hi-Tech strefy, Xi'an 710077, Chiny.
Telefon: +86 (29) 8860 1330
Faks: +86(29) 8860 9131
Adres e-mail:info@apex-bio.com
Strona główna | O nas | Idealna obsługa produktów | Aktualności | Wiedza, umiejętności | Kontrola jakości | Skontaktuj się z nami | Telefon komórkowy | XML | Główna Strona