Apex Biotech Ltd.

Idealna obsługa produktów

Babka płesznik nasiona proszek

Babka płesznik nasiona proszek

Proszek z łuski nasion babki plesznik; Luski Psyllium; Psyllium husk proszek; Proszek z nasienia Plantaginis

Products Details

Apex Biotech Ltd. jest jednym z wiodących Chiny, babka płesznik nasiona wyposażone w profesjonalne fabryki producentów proszku, Zapraszamy do hurtowych tanie psyllium nasiona proszek od nas.

Co to jest Psyllium?

Luski Psyllium nazywana również po prostu psyllium są części nasion roślin Plantago ovata rodzaj babka która pochodzi z Indii, ale można znaleźć gdzie indziej. Łuski psyllium są higroskopijne, zdolne do pochłaniania płyny przede wszystkim używany jako luzem tworzących środek przeczyszczający i dobrym źródłem błonnika i wykorzystywane w celach handlowych do produkcji śluzu.

Luski Psyllium jest skuteczne zioło używane do utraty wagi i w zachowaniu ogólnego zdrowia jelit. Psyllium husk korzyści pochodzą z jego włókna gąbczasty, która nie jest łatwo strawne, prezentując uczucie pełności, zmniejszając apetyt. Bogate w błonnik psyllium husk również poprawia trawienie podczas oczyszczania systemu. Psyllium jest doskonałym źródłem błonnika do diety niskowęglowodanowej, który jest skuteczny w programach kontroli wagi.

Psyllium husk proszek jest sproszkowany postaci łuski. Jej gradient zależy od jego rozmiar sita. To chłodzenie, przeczyszczające, przeciwcukrzycowe, antichronic, kojący, itp. Luski Psyllium składa się z naskórka i zwiniętego sąsiednich warstw usunięty z suszonych dojrzałych nasion plantago Ovata Frosk.

Jakie są korzyści i funkcji Psyllium husk proszku?

Naturalny środek przeczyszczający
Psyllium jest naturalnym środkiem przeczyszczającym i jego terapia leczy zaparcia i inne związane dolegliwości zdrowotnych.
Kwasowość i owrzodzenia
Wrzody żołądka i problemy kwasowości ogarnia utwardzania inne problemy związane z wnętrzności, Pale i szczeliny.
Bardzo korzystne dla chorych na cukrzycę

Psylliun jest bardzo pomocne w ograniczaniu powstawania glukozy we krwi po spożyciu posiłków, znacznie zmniejszając wymagania insuliny w organizmie człowieka.
Zmniejsza ryzyko raka jelita grubego

Psyllium spożycie stanowi ogromną ilość luzem w organizm człowieka czyni go kluczowym elementem dla przejścia stolca. Ta względna lessents narażenia ściany jelita toksycznych składników założony w stołek.
Pomocne w zmniejszaniu wagi

Psyllium jest pomocne w zmniejszaniu wagi, jak rozwija się uczucie pełności, które najwyraźniej zmniejsza spożycie żywności, które są odpowiedzialne za zwiększenie masy ciała ludzkiego. Stąd można w diety odchudzającej.


Psyllium husk proszku


Psylliums są używane jako koń kanały jak one zapobiegać akumulacji piasku lub kamieni u zwierząt bez żadnych skutków ubocznych.

Psylliums są również używane w branży farmaceutycznej przy produkcji tabletek, ponieważ działa jako środek wzmacniający. Są one również wykorzystywane w przemyśle jak w lody, ryż, dżemy, ciasta, ciastka, pieczywo i makaron instant przetwórstwa spożywczego.

Hot Tags: Nasiona babki plesznik proszku, Chiny, producenci, fabryki, hurt, tanio
Produkty powiązane
Zapytanie
Zapytanie
Skontaktuj się z nami
Adres: Nr 6 4 Zhangba Rd., Xi'an Hi-Tech strefy, Xi'an 710077, Chiny.
Telefon: +86 (29) 8860 1330
Faks: +86(29) 8860 9131
Adres e-mail:info@apex-bio.com
Strona główna | O nas | Idealna obsługa produktów | Aktualności | Wiedza, umiejętności | Kontrola jakości | Skontaktuj się z nami | Telefon komórkowy | XML | Główna Strona